top of page

Dank je wel #samentegencorona

Mede dankzij de gemeente De Haan konden wij onze school verder corona-proof maken. En zo kunnen kunnen we ook veilig opstarten op vrijdag 15 mei.

We krijgen iemand toegewezen van de Mallemolen die de voor en naschoolse opvang zal verzorgen binnen de school. Onze school krijgt ook voor een halve dag per week een poetsvrouw toegewezen van de gemeente. Deze mensen hebben dezer dagen een héél belangrijke taak. Zij verdienen het ook zeker om af en toe in de bloemetjes gezet te worden. Een extra fietsenstalling komt er ook tegen vrijdag.  Er worden plaatsen voorzien aan de bibliotheek voor onze school.  Mocht dit nog niet genoeg zijn, voorziet de gemeente ook extra plaatsen aan de kerk waar we als school ook gebruik van mogen maken. LET OP! Als je jouw fiets hier plaatst, doe hem dan zeker goed op slot!

Tot vrijdag !


20 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Komentarze


bottom of page